Бінокль Arsenal 7x50 Porro (NBN18-0750N)
В наявності
Код товара 4955
Ціна 2999 ГРН
Виробник
Модель NBN18-0750N
binokl-arsenal-7x50-porro-nbn18-0750n-fotofox.com.ua-2
binokl-arsenal-7x50-porro-nbn18-0750n-fotofox.com.ua-3
binokl-arsenal-7x50-porro-nbn18-0750n-fotofox.com.ua-4
binokl-arsenal-7x50-porro-nbn18-0750n-fotofox.com.ua-5
binokl-arsenal-7x50-porro-nbn18-0750n-fotofox.com.ua-6
Чому варто купити Бінокль Arsenal 7x50 Porro (NBN18-0750N) в інтернет- магазині FotoFOX.com.ua
Офіційний дилер
Arsenal
в Україні
Офіційна Гарантія
Безкоштовна консультація і допомога з вибором
ОПИС
Окуляри бінокля (типу Кельнера) мають винос зіниці порядку 18мм. Діаметр очних лінз окулярів 22мм, а наглазники виконані з м'якої гуми і мають висоту 12мм. Бінокль має досить великі 50 мм об'єктив і 7,14 мм вихідну зіницю, що формує необхідний світловий потік для спостережень в сутінках і в погану погоду.
Діапазон діоптрійної підстроювання бінокля становить +/- 5 діоптрій, а регулювання міжосьової відстані від 58мм до 72мм здійснюється за допомогою відповідної шкали. Цей бінокль простий в експлуатації, має досить пристойну механіку і дає гарне зображення, що виправдовує співвідношення ціна/якість.
Технічні характеристики:
  • Збільшення: 7x
  • Діаметр об'єктива: 50 мм
  • Кутове поле зору: 6.6°
  • Мінімальна відстань фокусування: 4 м
  • Діаметр вихідної зіниці: 7.1 мм
  • Віддалення вихідної зіниці: 18 мм
  • Фактор сутінків: 18.7
  • Світлосила: 51
  • Корекція діоптрій: +5/-5
Конструктивні особливості:
  • Оптична конструкція: Porro
  • Призми: BK7
  • Просвітлення: двошарове покриття (Multi-coated)
  • Фокусування: центральним колесом
  • Корпус: полікарбонат з протиковзким гумовим покриттям
  • Кріплення на штатив
Комплектація:
  • Бінокль
  • М'яка якісна сумка з ременем
  • Ремінець для бінокля
  • Серветка для протирання оптики
  • Захисні кришки на об'єктиви та окуляри
  • Інструкція
Габарити:
  • Розміри бінокля: 190 x 62 x 195 мм
  • Вага бінокля: 0.86 кг
Характеристики
Гарантійний термін 1 рік
Призначення астрономічний • туристичний
Діаметр об'єктива 50мм
Тип збільшення фіксоване
Збільшення 7x
Матеріал призм BK7
Тип просвітлення MC (багатошарове)
Кутове поле зору 6.6град.
Діаметр вихідної зіниці 7.14мм
Винесення зіниці 18мм